Zespół na wesele - Timanti Lublin Warszawa Kraków | Zespół
148
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-148,custom-background,fully-background,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Zespół

Timanti

TIMANTTI w języku fińskim oznacza diament i takim diamentem wśród zespołów weselnych chcemy być
TIMANTI to coverowy zespół grający muzykę rozrywkową

Grający w nim instrumentaliści to muzycy posiadający duże doświadczenie sceniczne. Symbolem naszym jest „diamentonuta”, która oznacza że staramy się być diamentem wśród zespołów zajmujących się m.in. oprawą wesel.

Gramy muzykę lekką o ciepłym, miękkim i zbliżonym do oryginału brzmieniu, ale też dynamiczną, przy której można się świetnie bawić. Wzmocnieniem muzycznych doznań jest sympatyczna wokalistka Magda o delikatnym, mezzosopranowym głosie, której umiejętności wokalne są na bardzo wysokim poziomie. Jest też wokalista, który śpiewa wszystkie męskie partie wokalne, ale większość utworów śpiewana jest w duecie na głosy co nadaje zespołowi profesjonalnej harmonii. Priorytetem zespołu jest osiągnąć jak najlepsze brzmienie na każdej imprezie tak by muzyka nie męczyła, a była przyjemnością.
IMG_20170729_175149-2 (4)

100% na żywo, ale …

Aby zapewnić Państwu najlepszą jakość muzyki podczas całej imprezy trwającej często nawet dziesięć godzin, korzystamy z przygotowanych przez nas aranżacji, które słychać w tle gdy gra TIMANTI. Dzięki temu mają Państwo muzykę  wzbogaconą o instrumenty jakich zespół kilkuosobowy nie jest w stanie zapewnić. Słychać jest instrumenty dęte np. saksofony, trąbki, flety, ale też brzmienia symfoniczne dające wrażenie grania zespołu z całą orkiestrą symfoniczną i wiele innych. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest utrzymanie najwyższej jakości muzyki do końca imprezy. Żaden zespół grający 100% na żywo i nie korzystający z aranżacji, nie jest w stanie uzyskać brzmienia zbliżonego do oryginału i grać trwającej długo imprezy na „najwyższych obrotach”. Muzyka dance czy disko polo zagrana bez aranżacji to brzmienie dalekie od oryginału. Większość gwiazd disko polo korzysta z takiego rozwiązania jak my. Tylko połączenie gry na żywo z tą technologią da tak fascynujący efekt. Konkurencja nasza korzysta z podkładów zakupionych gdzieś w internecie często słabej jakości, co też daje mało zadowalający efekt. My aranżacje robimy sami.

Nasi klienci to często wykształceni muzycznie artyści, którzy rozpoznają i doceniają różnicę już po obejrzeniu kilku taktów naszych materiałów wideo. Słychać jest czyste, bliskie oryginalnym utworom brzmienie i szeroką gamę instrumentów. Żeby zespół zagrał tak bez wykorzystania tej technologii musiałby się składać co najmniej z kilkunastu osób.

Mocną stroną zespołu jest bogaty i zróżnicowany repertuar dobierany przez nas do każdej imprezy indywidualnie tak, aby utwory dopasować odpowiednio do sytuacji, jak też wieku, temperamentu i upodobań bawiących się na „parkiecie” osób. Nie gramy muzyki w stylu „umpa – umpa”, chyba że ktoś sobie tego życzy. Ma być wesoło, ale z nutą profesjonalnego brzmienia. Gramy muzykę: Pop, Rock, Dance, Disko polo, Blues, Reggae, Jazz, Country, a także piosenki biesiadne do wspólnego śpiewania. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem muzycznym, nagłaśniającym i oświetleniowym sterowanym cyfrowo, dającym możliwość grania na dużych imprezach. TIMANTI do każdej imprezy przygotowuje się indywidualnie gdyż na każdej imprezie są inni goście i inny jest klimat. Program przygotowujemy na podstawie informacji otrzymanych od Klienta. TIMANTI dla swoich Klientów organizuje dancing w jednym z  okolicznych lokali na którym można nas zobaczyć i ocenić na żywo.

ELASTYCZNOŚĆ

ZESPÓŁ WEDŁUG POTRZEB KLIENTA GRA W SKŁADZIE

4-osobowym

wokalistka, wokalista – instrumenty klawiszowe, gitarzysta i perkusista

3-osobowym

wokalistka, wokalista – instrumenty klawiszowe, gitarzysta

2-osobowym

wokalistka, wokalista – instrumenty klawiszowe

W każdej z powyższych opcji zespół TIMANTI zachowuje wysoką jakość swoich usług, a grając w mniejszym składzie, znacznie redukuje koszty najmu

zespół na wesele Lublin, zespół muzyczny Timanti, zespół na wesele Warszawa, muzyka weselna, oprawa muzyczna imprez, bal sylwestrowy, zespół weselny Lublin, na wesele mazowieckie, oprawa dancingów, zespół Nałęczów, zespół weselny lubelskie, zespół muzyczny Lublin, bal karnawałowy, dancing, weselna muzyka, bal andrzejkowy, zespół na wesele Warszawa, zespół muzyczny Timanti mazowieckie, zespół na studniówkę, muzyka weselna Lublin, oprawa muzyczna imprez, bal sylwestrowy, zespół weselny Warszawa, na wesele, oprawa dancingów, zespół Nałęczów, zespół weselny lubelskie, zespół muzyczny Lublin, bal karnawałowy, dancing, weselna muzyka, bal andrzejkowy, zespół weselny Warszawa, na wesele, zespół Nałęczów, zespół weselny lubelskie, zespół muzyczny Lublin, weselna muzyka, zespół weselny Lublin, na wesele mazowieckie